قیمت سیم خاردار

نوع سیم خاردارمشخصاتقیمت به تومان
خطیهر 1 کیلوگرم = 8 متر35/000
حلقوی قطر60 تبریهر رول= 8الی 10 متر398/000
حلقوی قطر60 سوزنیهر رول = 8الی 10 متر300/000
حلقوی قطر90 تبریهر رول = 10الی12 متر505/000
حلقوی قطر90 سوزنیهر رول = 10الی 12 متر415/000

برای اطلاع از قیمت روز سیم خاردار تماس بگیرید.

قیمت سیم خاردار

سیم خاردار

از متداول ترین ابزار های حفاظ و محصور کردن و ایجاد مانع ایذایی برای انواع محیط کشاورزی نظامی کارخانه ها انبار ها باغ هاو… است. محصولات گروه ایرون مال تماما گالوانیزه گرم بوده و از بهترین کیفیت تولیدی برخوردار است. گالوانیزه گرم بودن سیم خاردارهای خطی و حلقوی باعث ضد زنگ شدن ان ها شده و به همین سبب عمرطولانی در برابر رطوبت گرما سرما و شرایط سخت اب و هوایی را داشته و اکسیده نمی شود و مشاهده لیست قیمت انواع فنس باغی و سیم خاردار .

یک نوع سیم است که در آن خارهای کوچک و تیز روی سیم قرار گرفته‌اند. این نوع سیم برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای معروف  استفاده در صنایع باغبانی و کشاورزی است.  به عنوان یک حصار یا مرز جداکننده برای حیوانات و گیاهان می‌تواند استفاده شود.

سیم خاردار خطی

کاربرد

علاوه بر این،  نیز در صنایع ساختمانی و ساخت و ساز استفاده می‌شود. ممکن است در پروژه‌های ساختمانی به عنوان یک عنصر تقویتی در ساختمان‌ها به کار رود تا از نفوذ حیوانات یا افراد غیرمجاز جلوگیری شود.

همچنین،  در صنعت امنیتی و نظامی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در برخی مواقع،  به عنوان یک مانع فیزیکی برای جلوگیری از نفوذ و دسترسی غیرمجاز به مناطق حساس و اماکن مهم استفاده می‌شود.

بنابراین،  به عنوان یک جزء مهم در بسیاری از صنایع و کاربردها استفاده می‌شود و امکانات مختلفی را برای جلوگیری از نفوذ و محدود کردن دسترسی ارائه می‌دهد.

سیم خاردار حلقوی

انواع سیم خاردار

1 خطی

2حلقوی

 

مشخصات فنی محصولات

 خطی

برای تولید از تنیده شدن دو مفتول در هم و قرار دادن تیغه های برنده میان ان ها ساخته می شود. بنابراین این نوع حفاظ استفاده های گوناگونی جهت حصار کشی داشته و پرمصرف ترین نوع می باشد. از جنس مفتول مورد استفاده از نوع  گالوانیزه گرم بوده و فاصله هر خار بین 6الی 8سانتی متر می باشد و قطر مفتول بین2الی2.4میلیمتر بوده و وزن هر رول ان بین 19الی22کیلوگرم می باشد

سیم خاردارحلقوی

در حلقوی با حلقه کردن سیم مفتول و پرس کردن ورق به شکل تیغه های تبری شکل روی مفتول تولید می شود که از امنیت و کیفیت بالاتری نبست به خطی برخوردار است. حلقوی در قطر های 60  90  120سانتی متر در بازار موجود می باشد این نوع یکی از بهترین حفاظ ها برای دیوار و حصار کشی هستند قیمت مناسب نصب اسان از مزیت های این نوع حفاظ است.

زیرا جنس مفتول استفاده شده گالوانیزه گرم پر کربن می باشد و وزن هر رول ان بین8الی12کیلوگرم و قابلیت محصور کردن از1متر الی 12متر را دارد.جهت مشاهده توضیحات کاملتر برای مشاهده لیست قیمت و سایر محصولات

گروه ایرون مال در کوتاه ترین زمان با ارایه پیش فاکتور و مشاوره موجب خریدی مطمین و امن برای مشریان محترم فراهم میکند.

تولید سیم خاردار خرید سیم خاردار

09125887212