توری لوزی

 

توری لوزی یا اکسپند متال با استفاده از قیچی فلزی مخصوص و تحت فشار دادن ورق اهنی تولید می شود .رایج ترین روش تولید توری مشبک لوزی به صورت برش دادن و کشش هم زمان ورق است.

 

توری لوزی در بسیاری از موارد کاربرد دارد و کاربرد های ان به شرح زیر می باشد:

 

1 استفاده از این نوع توری جهت حفاظ کشی

2 دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان و مکان های عمومی

3 نرده کشی

4 ساخت انواع پله و محل عبور

 

مزایای دیگر ان استقامت زیاد در برابر فشار است زیرا که ورق بریده نشده و جوشکاری روی ان انجام نشده و این امر به استقامت ان کمک می کند. توری اکسپند متال را می توان با چشمه های متفاوتی تولید کرد عرض توری نیز 100 سانتی متر و120 سانتی متر در طول مختلف قابل تولید است.

ضخامت ورق توری از 0.3میلیمتر الی 6 میلیمتر قابل تولید است .این نوع توری را می توان از جنس های اهن سیاه اهن گالوانیزه سرد و گرم استیل و المینیوم تولید نمود.

توری مشبک

برخی از اشکال بطور معمول مورد استفاده دایره، مربع، و الماس هستند. الماس محبوب ترین طرح ها به دلیل اینکه چگونه به خوبی شکل انرژی را جذب و مقاومت در برابر تغییر شکل مکانیکی پس از نصب می باشد.

ملاحظات طراحی دیگر به اندازه و زاویه از اشکال، که همچنین تحت تاثیر قرار دهد که چگونه به خوبی فلز انرژی و که در آن انرژی است که در سراسر فلزی گسترش جذب می کند.

این توری ها بیشتر به عنوان فیلتر استفاده می گردد .این توری استفاده فراوان در صنعت نفت و گاز و مخابرات و ساختمان سازی دارد.

توری پرسی لوزی

توری لوزی توری مشبک فنس لوزی قیمت توری لوزی توری پرسی لوزی ورق توری فلزی لیست قیمت توری مشبک توری پرسی مشبک تولید توری مشبک فلزی  توری لوزی توری مشبک فنس لوزی قیمت توری لوزی توری پرسی لوزی ورق توری فلزی لیست قیمت توری مشبک توری پرسی مشبک تولید توری مشبک فلزی

09125887212