بارش سنگین برف افزایش برودت هوا

بارش سنگین برف افزایش برودت هوا

بارش سنگین برف افزایش برودت هوا بارش سنگین برف و افزایش برودت هوا در برخی از نقاط کشور در روز پنجشبنه باعث شده تا امروز شاهد تشدید تعطیلی به نسبت سایر پنجشنبه ها باشیم، بطوریکه بنظر میرسد فعالیت حداقل نیمی از فعالان بازار داخلی فولاد به روز شنبه هفته آتی موکول شده است .

با اینحال برخی شنیده ها از حوزه های مختلف بازار داخلی فولاد، در مقایسه با روز گذشته، حاکی از ثبات و سکوت در معاملات می‌باشد .

بارش سنگین برف

شیب تند و افسار گسیخته افزایش قیمت‌ها توام با بی توجهی به ضرب آهنگ تقاضا و هارمونی ناکوک و فالش بین اجزای بازار ( تولید، توزیع، مصرف) باعث شده تا این روزها بیش از هر زمان دیگری شاهد افزایش فاصله و از هم گسستگی لایه های مختلف زنجیره تامین این بازار باشیم.

افزایش برودت هوا

در حالی که در بازار مصرف داخلی رونقی دیده نمیشود؛ سمت عرضه متاثر از فشار وارده از سمت خصولتی ها، در لایه های بالایی و متاثر از صادرات مواد اولیه؛ کل زنجیره رشد یافته تامین فولاد داخلی کشور را با کمبود مواد اولیه تحت فشار قرار داده و تولیدکننده میانی در بخش خصوصی را در شرایط شعب ابی طالب قرار داده است .

دولت میبایست بین برق دلارهای حاصل از بازگشت صادرات مواد اولیه مورد نیاز زنجیره تولید فولاد؛ و ادامه حیات تولیدکنندگان میانی؛ روند تعادل را پیشه کند تا با فاجعه تعطیلی این واحدها و خیل عظیمی از کارگران بیکار مواجه

تعطیلی بانک ها

بازار مقاطع طویل فولادی در روز پنجشنبه و مقارن با تعطیلی زود هنگام بانکها؛ در ثبات و عدم تغییر قیمتها نسبت به روز گذشته؛ بنظر می رسد که می‌رود تا به کار خود پایان داده و به روز شنبه هفته آتی موکول گردد…
۹۸/۱۱/۰۳
بازار قوطی و پروفیل هنوز در تکاپوی افزایش قیمت کیلویی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان روز گذشته است و امروز عمدتا ثابت شنیده شد.

بازار ورق گرم در روز جاری بنا بر برخی شنیده ها همچنان به هم ریخته؛ بی ضابطه و بدون متولی دلسوز دیده شد که بدیهی است در این وضعیت نابسامان، بیشتر تقاضای مصرفی مستاصل ورود کرده و گاها مجبور به خرید میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × 1 =

فهرست
09125887212