قیمت سیم مفتول

نوع مفتولقیمت به تومان
مفتول سیاه19/700
مفتول گالوانیزه22/800
مفتول روکش پی وی سی32/000

برای اطلاع از قیمت روز سیم مفتول تماس بگیرید.

سیم مفتول

سیم مفتول ارماتور بندی و قالب بندی از میلگرد فابریک 6.5 و ازکشش این نوع میلگرد به دست می اید. این نوع سیم کاربرد بسیاری در زمینه های عمرانی صنعتی بسته بندی و … دارد و ببیشترین کاربرد ان در صنعت عمران است که برای ارماتوربندی از ان استفاده می کنند.

سیم مورد مصرف ارماتور بندی سایز1.5 بسیار نرم می باشد که این نرمی بسته به کیفیت کوره در حرارت دادن مناسب به ان ان به دست می اید. سایز2.5این نوع سیم هم کاربرد بسیاری در قالب بندی قالب های بتنی دارد و از لحاظ نرمی باید در سطح سیم ارماتوربندی باشد.

این دو نوع سیم به نحوه دیگری نیز تولید می شود که به ان سیم غیر فابریک می گویند که از کشش ضایعات کنار ورق تولید می شود. سیم غیر فابریک از لحاظ کیفیت به مراتب ضعیف تر نسبت به نوع فابریک برخوردار می باشد.

مفتول گالوانیزه گرم

مفتول گالوانیزه گرم در واقع مفتول فابریک انیل شده است که در اثر حرارت بسیار نرم و نفوذ پذیر شده است سپس با غوطه ور کردن ان در وان روی مذاب به صورت کاملا عمقی روکش دهی می شود. این عمل را گالوانیزاسیون می گویند. و پس از گالوانیزه شدن مفتول زد زنگ شده و در برابر رطوبت و عوامل محیطی دچار زنگ زدگی نخواهد شد.

کاربرد های مختلف سیم گالوانیزه گرم

این نوع سیم کاربرد های فراوانی در تولید انواع توری حصاری- گابیون-توری مرغی فرنگی سیم خاردار خطی و حلقوی -توری پرسی توری جوشی -انواع فنس روکش پی وی سی توری لوزی و…. دارد.

از این نوع سیم می توان در تولید سیم رابیتس سیم اسکوپ استفاده کرد که سیم رابیتس بسیار نازک بوده مصارف گوناگونی در صنایع تزیینی گل فروشی معماری ساختمان سازی و … دارد.

سیم مفتول

سیم ارماتوربندی سیم گالوانیزه گرم سیم قالب بندی سیم سیاه قیمت سیم مفتول قیمت مفتول سیاه قیمت سیم ارماتور بندی قیمت سیم گالوانیزهسیم مفتول سیم ارماتوربندی سیم گالوانیزه گرم سیم قالب بندی سیم سیاه قیمت سیم مفتول قیمت مفتول سیاه قیمت سیم ارماتور بندی قیمت سیم گالوانیزه قیمت سیم ارماتوربندی  قیمت سیم ارماتوربندی

سیم مفتول سیم ارماتوربندی سیم گالوانیزه گرم سیم قالب بندی سیم سیاه قیمت سیم مفتول قیمت مفتول
سیم مفتول سیم ارماتوربندی سیم گالوانیزه گرم سیم قالب بندی سیم سیاه قیمت سیم مفتول قیمت مفتول
فهرست
09125887212